Puffer Control V2 Wifi LSP-PC1-WIFI vezérlőnk célja egy puffer töltőrendszer működésének vezérlése. Azt is biztosítja, hogy optimálisan és hatékonyan működjön. A tervezés során a biztonságos működés is szempont volt, így nem kell tartani a túlmelegedéstől vagy a fagyástól sem.
Egyik nagy előnye, ahogy a neve is sugallja, hogy rendelkezik Wi-Fi kapcsolattal. Az okostelefon segítségével konfigurálhatja a vezérlőt, amely lehetővé teszi, hogy még jobban hozzáigazítsa saját igényeihez és rendszeréhez. Ez a funkció lehetővé teszi, hogy e-mail értesítést küldjön a felhasználónak, ha a vezérlő hibát észlel. Ez akkor lehet hasznos, ha távol van az adott rendszertől.
A Puffer Control V2 Wifi gyárilag használatra kész. A telepítés egyszerű, a kézikönyvet követve, de ajánlatos villanyszerelő segítségét kérni a telepítéshez.
Mire való a puffervezérlő?
Puffertöltő rendszerünk szivattyúvezérlője két hőmérséklet-érzékelő bemenettel rendelkezik. Ezek Pt1000-es szondák lehetnek. Az egyik a tűzhely hőmérsékletét méri, míg a másik a melegvíz tárolóba kerül. Ha a két érzékelő közötti különbség megegyezik a beállított értékkel, a vezérlő elindítja a keringető szivattyút a tűzhely és a víztartály között. Egy feszültségkimenettel rendelkezik a szivattyú kapcsolásához, így a kimeneten megjelenik a bemeneti feszültség. A vezérlőt a hálózat táplálja 150 V AC-tól 240 V AC-ig.
Tulajdonságok
• Wifis konfigurálás
• E-mail-es értesítések
• Fagyásgátló funkció
• Hangjelzés
• Hőmérséklet kijelzés
• Érzékelő hiba szűrés
• Falra szerelhető doboz
• Kézi vezérlés
• Szivattyú védelem funkció
Hogyan működik a puffer vezérlő?
Tartozékok mellékelve
Egyszerű konfigurálás és könnyű elérés a QR kód beolvasásával
Hangjelzés
Emailes értesítések
Útmutató videó:
Értékelések
Még nincsenek értékelések.